page-header

I BIEG Z PASJĄ I BIEG Z PUPILEM

Organizatorzy
Współogranizatorzy
Stowarzyszenie Kondycja
Akademia biegowa logo
Zakochajmy Polskę logo
Ramze Agencja Marketingowa
Sponsorzy
Patroni medialni
decathlon
Beko logo
Maxi Zoo logo
Przegląd Piaseczyński
3 CZERWCA 2017 w godz. 11:00-14:00

W sobotę Stowarzyszenie Kondycja rozbiegało Gołków i okolice. Biegły rodziny z dziećmi, dorośli oraz dorośli ze swoimi pupilami.

Start i meta były przy Zespole Szkół Publicznych w Piasecznie/Gołkowie. Na terenie szkoły odbywał się w tym samym czasie piknik.
Rodziny biegły jako pierwsze, a ich trasa (szkoła, kościół, lasek i dalej ulicą Halin do Północnej) wyniosła kilometr. W biegu uczestniczyły nawet kilkuletnie dzieci.
W Biegu Głównym natomiast mogli wystartować wszyscy, którzy czuli się na siłach przebiec w upał 5 km. Trasa była podobna, tylko trzeba było zrobić kilka okrążeń. Organizatorzy zachęcali, aby pobiec ze swoim pupilem i faktycznie wiele psów wzięło w biegu udział. W Biegu Głównym wystartowała także grupa Nordic Walking, ich trasa wyniosła 3 km.
– Nasza radna, Ania Krasuska, zaktywizowała w Gołkowie, Kamionce i Bobrowcu sporą grupę osób, w zasadzie głównie kobiet, również starszych. I my w niedziele, z panią Anią, tak sobie chodzimy z kijkami po okolicy – mówi nam uczestniczka biegu. – Super, że teraz możemy dostać za to medal, a trzy z nas stanąć na podium! – dodaje.
Sponsorzy także stanęli na wysokości zadania. Maxi ZOO zapewniło pupilom bar dla psów, z wodą i karmą, a Beko postawiło zamrażarkę z lodami, dla tych, którzy dobiegli do mety.
– Ale wielka zjeżdżalnia! – krzyknęła 3-letnia Gaja, ekspertka od dmuchańców.
Gigantyczna dmuchana zjeżdżalnia stanęła koło placu zabaw dzięki Beko. Firma ustawiła też basen z piłeczkami oraz ściankę Barcelony.
– To jest bardzo fajne, że te biegi organizowane są w różnych miejscach. Widać wielu okolicznych mieszkańców, pewnie nie jeżdżą na wszystkie biegi w gminie. Teraz mogli pobiec, bo bieg przyjechał do nich – mówi nam Katarzyna, która biegła z rodziną 1 km.
I Bieg z Pasją i Pupilem organizowała Gmina Piaseczno i Stowarzyszenie Kondycja, współorganizatorami była Akademia Biegowa, Agencja marketingowa RAMZES, GOSiR oraz Zakochajmy Polskę.
Sponsorami byli Decathlon, Beko, Maxi ZOO, Hotel & Spa dla Zwierząt REMIK.
„Przegląd Piaseczyński” objął bieg patronatem.

Atrakcje
 • Bieg odbędzie się dnia 3 czerwca 2017 r. o godz. 11.30 w Gołkowie – TRWAJĄ ZAPISY
 • Start i meta tuż obok Zespołu Szkół Publicznych w Piasecznie/Gołków ul. Główna 50.
 • Atrakcje dla dzieci – animatorzy
 • Stoiska wystawowe
 • Występy zespołów
 • Strefa gastronomiczna
 • Konkursy z nagrodami
 • i wiele innych atrakcji dla całej rodziny

ZAPRASZAMY

Bieg z Pasją
Bieg z Pasją
Bieg z Pasją
Bieg z Pasją
PROGRAM MINUTOWY IMPREZY
 • 11:00–12:00 – zapisy do biegów + gry i zabawy ruchowe dla najmłodszych
 • 11:30 – start Biegu Rodzinnego – 1 km
 • 12:00 – start Biegu Głównego – 5 km i bieg z pupilem
 • 12:00 – start Nordic Walking – 3 km (wspólnie z biegiem na 5 km)
I BIEG Z PASJĄ I BIEG Z PUPILEM

KLASYFIKACJA I NAGRODY

 • We wszystkich biegach kobiet i mężczyzn zawodnicy otrzymują pamiątki z biegu

WARUNKI UCZESTNICTWA

 • Wszyscy zawodnicy muszą zostać zweryfikowani w dniu 3.06.2017 w Biurze zawodów w Głoskowie w godz. 11.00-12.00. W Biegu Głównym mają prawo startu osoby, które do dnia 3.06.2017 r. ukończą 12 lat. W Biegu Rodzinnym prawo startu mają wszyscy chętni, rodziny i nie tylko. Podczas weryfikacji wymagany będzie własnoręczny podpis startującego na karcie zgłoszeniowej lub oświadczenie potwierdzające start na własną odpowiedzialność. W szczególnych przypadkach wymagających badania lekarskiego, decyzja lekarza przed startem i w czasie trwania biegu jest ostateczna. Uczestnicy do lat 18 zobowiązani są do przedstawienia pisemnej zgody rodziców lub opiekunów prawnych na uczestnictwo w biegu. Odbieranie numerów startowych odbywać się będzie na podstawie kart zgłoszeniowych.
 • Rejestracja 20 zł.

ZGŁOSZENIA

 • Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz dostępny do dnia 30.05.2017 r. do godz. 11 00 Organizator ustala łączny limit 200 osób w biegach: 1 km, 5 km oraz 3 km NW. Organizator zastrzega sobie prawo wcześniejszego zamknięcia rejestracji po osiągnięciu limitu.
Szczegóły pikniku

Organizator: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, Stowarzyszenie Kondycja, Anna Krasuska
Data pikniku: 3 czerwca 2017 r.
Czas trwania pikniku: 11:00 – 14:00
Rejestracja: obowiązkowa

Lokalizacja pikniku

Zespół Szkół Publicznych im. Tadeusza Zawadzkiego „Zośki” w Piasecznie przy ul. Głównej 50